Dream Heat – nowoczesne instalacje grzewcze w Bydgoszczy

Zasadą działania folii Dream Heat jest ogrzewanie podczerwienią – INFRA RED. Podczerwień jest całkowicie zdrowa i naturalna. Każde ciało o temperaturze większej od zera bezwzględnego, emituje ciepło właśnie w postaci fali podczerwonej. Fale podczerwone to najprościej mówiąc światło, którego nie widzi nasze oko. Absorbowanie fal podczerwonych przez ściany osusza je, eliminując w nich powstawanie grzyba i innych drobnoustrojów. Jednocześnie te same fale nie osuszają powietrza, co ma kojący wpływ na błony śluzowe i chroni przed przeziębieniami.

Instalacje grzewcze są niezbędnym elementem każdego mieszkania. Ich celem jest zapewnienie ciepła wewnątrz domu. Mogą być w różnych typach. Najbardziej znana jest instalacja centralnego ogrzewania, ale popularność zyskuje sobie również instalacja elektryczna. Jako firma Levard zajmujemy się montażem instalacji grzewczych w Bydgoszczy i okolicach.

dream heat 002

Jak działają instalacje grzewcze ?

Folia Dream Heat służy do ogrzewania ścian, podłóg oraz sufitów, te następnie ogrzewają powietrze w pomieszczeniach. Temperatura powietrza dzięki temu jest stała i równomiernie rozprowadzona. Folię Dream Heat tworzy mata grzewcza utworzona z połączenia włókna węglowego z pastą z karbonu. Mata pokryta jest dodatkowymi dwiema warstwami laminatu. Czyli łącznie posiada 11 warstw, czyniąc produkt bardzo cienkim (tylko 0,7 mm) w porównaniu z klasycznym ogrzewaniem podłogowym. Istotnym walorem instalacji grzewczych w Bydgoszczy za pomocą folii Dream Heat jest łatwość instalacji. Dom o powierzchni 150 m² można wyposażyć w kompletne ogrzewanie w ciągu jednego dnia robocze. Folia dostarczana jest w rolkach, którą montażyści Levard idealnie dopasują do powierzchni podłogi, ściany czy sufitu.

folia

Zalety instalacji grzewczych Dream Heat

  • ogrzewanie podczerwienią jest w pełni bezpieczne dla zdrowia
  • wykorzystuje się w inkubatorach dla noworodków
  • koniec z zagrzybionymi ścianami, które są przyczyną wielu alergii i stęchlizny
  • równomierne nagrzewanie pomieszczeń, co zmniejsza problemy reumatyczne
  • wzbijaniu w powietrze alergenów i kurzu
  • ogrzewanie podczerwienią zwiększa temperaturę powietrza, ale go nie wysusza
  • równomierne ogrzanie ciała

Montaż instalacji grzewczych w Bydgoszczy i okolicach przez firmę Levard

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy instalacjach grzewczych w Bydgoszczy, to zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Dodatkowo nasza firma zajmuje się również fotowoltaiką, montażem pomp ciepła czy klimatyzacją. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Idealne ogrzewanie pomieszczeń

  • przez ściany
  • podłogi
  • sufity